Navigatie Zoeken
Sluiten

Kies uw locatie en rol om strategie en fondssamenstelling te bekijken

Nederland
  • Global homepage
  • Australia
  • Belgique
  • Botswana
  • Denmark
  • Deutschland
  • España
  • Finland (Suomi)
  • France
  • Hong Kong (香港)
  • Ireland
  • Italia
  • Luxembourg
  • Namibia
  • Nederland
  • Norway
  • Österreich
  • Portugal
  • Singapore
  • South Africa
  • Sweden (Sverige)
  • Switzerland
  • United Kingdom
  • United States
  • International
Professionele belegger
  • Professionele belegger
  • Particuliere belegger

Deze website is bestemd voor professionele beleggers en bevat informatie over onze producten, strategieën en diensten. Denk eraan dat beleggen risico's inhoudt en rendementen uit het verleden geen indicatie vormen voor de toekomst. We maken gebruik van cookies om u de beste ervaring te bieden wanneer u onze website bezoekt. Dit omvat ook cookies van derden. Deze cookies van derden kunnen uw gebruik van onze website traceren. Als u doorgaat bevestigt u dat u ermee akkoord gaat om alle cookies op onze website te ontvangen. Raadpleeg ons Cookiebeleid voor nadere informatie, inclusief de stappen die u dient te nemen om cookies uit te schakelen.

Door verder te gaan stemt u in met onze gebruiksvoorwaarden

Austria

Stef Bogaars 
Managing Director, Europe Client Group 
Tel: +44 (0)20 7597 1890 
Stef.Bogaars@investecmail.com

Frans Van Leeuwen 
Business Director, Europe Client Group 
Tel: +44 (0)20 7597 2456 
Frans.Vanleeuwen@investecmail.com

Julia Roording 
Head of Client Management 
Tel: +44 (0)20 7597 1975 
Julia.Roording@investecmail.com

Maik Fechner 
Sales Director, Germany 
Tel: +49 (0)697 593 7557 
Maik.Fechner@investecmail.com

Aymeric François 
Sales Director, Germany 
Tel: +49 (0)697 593 7559 
Aymeric.Francois@investecmail.com

Stephanie Olin 
Client Manager, Germany & Austria 
Tel: +44 (0)20 7597 1954 
Stephanie.Olin@investecmail.com

Reinhard Müller 
Sales Director, Switzerland 
Tel: +41 (0)44 262 0044 
Reinhard.Mueller@investecmail.com

Josien Piek 
Sales Director, the Nordics & Netherlands 
Tel: +31 (0)652 675 035 
Josien.Piek@investecmail.com

Christina Eriksson 
Client Director, the Nordics & Switzerland 
Tel: +44 (0)20 7597 2042 
Christina.Eriksson@investecmail.com

Gianluca Maione 
Country Head, Italy
Tel:+39 02 58215607
Gianluca.Maione@investecmail.com

Sarah Pastore 
Sales Manager, Spain, Italy & Portugal 
Tel: +44 (0)20 7597 1905 
Sarah.Pastore@investecmail.com

Elena Baccani 
Sales Manager
Tel: +39 02 58215593 
Elena.Baccani@investecmail.com

Romain Drezet 
Sales Director, France, Belgium & Luxembourg 
Tel: +44 (0)20 7597 1903 
Romain.Drezet@investecmail.com

Alister Robert 
Sales Assistant 
Tel: +44 (0)20 7597 1928 
Alister.Robert@investecmail.com